Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Günümüzde ev dekorasyonu zevkli ve bir o kadar da pahalı bir hobi olmuştur. Farklı olanı bütçenize uygun fiyatlara bulmanız neredeyse imkânsızlaşmış ve tabi zevkinize uygun farklı ürünleri araştırıp bulmak ise ciddi zaman isteyen bir hal almıştır.

Maddi-manevi zorluklar herkesin evini aynı kılmış ve fabrikasyon yaşam alanlarına neden olmuştur.

Kiki Home, ise oluşan bu yapıya karşı koymak, farklı ve orijinal ürünleri uygun fiyatlara, fazla zaman harcamadan ulaşılabilir kılmak amacı ile doğmuştur.

Ürünlerimiz, evlerinizde olmasını istediğiniz ama ulaşmakta zorlandığınız, ya da sizinde yapabileceğiniz fakat yapmak için vakit bulamadığınız pek çok Dekoratif ve pratik ev ürünlerinden oluşmaktadır.

Ürünlerimiz siparişe özel yapılacağı için ürün üzerindeki değişiklik talep edebileceksiniz. Fikirleriniz ile bize ve evinizin dekoruna/ihtiyaçlarına ışık tutabileceksiniz.

Ayrıca, Kiki Home ile üreten herkes kazanacak!

Kiki Home sizlerin yaptığı ürünlere de platformunda yer vererek siz müşterilerimize de kazanç sağlama hedefi sunacaktır.

Sizde ürettiğiniz ürünleri bizimle paylaşın, inceleyelim ve en uygun şekilde Kiki Home da yer verelim. Sizde kazanın ve milyonlara sunduğumuz ürün yelpazesinde sizinde ürününüz yer alsın.

Kiki Home ile artık herkes kendi evinin mimarı olacak!!

Biz Kimiz?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

İletişim

Facebook

Powered by Espower Bilisim
Espower Bilisim Espowerbilisim.com