Gizlilik Koşulları

GİZLİLİK KOŞULLARI

Kiki-home.com müşterilerine daha iyi hizmnet sunabilmek için bazı kişisel bilgilerinizi ( ad, soyad, email adres, telefon numarası, vb. ) sizlerden talep etmektedir. Kiki Home veri tabanında toplanan bu bilgiler kampanyalarımız hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, siparişlerinizin takibi ve sonuçlandırılması ile ilgili sizinle iletişime geçmek amacıyla kullanılmaktadır. Üyelik formalarında talep edilen bilgiler, üyelerin bilgisi olmaksızın 3. sahışlar ile paylaşılmamakta ve satılmamaktadır.

Üyelik formalarının dışında site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi ve ziyaretçi tercihlerini analiz ederek, yorumlamakta ve bu bilgileri üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için kullanmakta veya Kiki Home iş ortakları ile paylaşmaktadır. Üye bilgileri resmi makamlarca talep edilmesi durumunda ve yürürlükteki mevzuat gereğince resmi makamlara açıklanabilmektedir.

Üyelerin bilgileri sadece üye kişi tarafından ulaşılabilir ve değiştirilebilir konumdadır.

Ödeme sırasında talep edilen kredi kartı bilgileri, müşteri güvenliğini en üst seviyede olmasını sağlayabilmek amacı ile kiki-home.com veya ona hizmet veren şirketlerin veritabanlarında tutulmamaktadır. Tüm işlemler, kiki-home.com arayüzü üzerinden banka ve üyelerin bilgisayarları arasında gerçekleşmektedir.

kiki-home.com ‘a aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

İletişim

Facebook

Powered by Espower Bilisim
Espower Bilisim Espowerbilisim.com